Ayess & Asist Enerji Pay Ölçer Sayaç Okuma

Resmi mercilerce yetkilendirilmiş, bir çok okuma firması, teknolojinin sağladığı imkanlarla uzaktan, elektronik okumalar yapar ve gider pusulası oluşturarak bağımsız bölümlere dağıtılmak üzere site yönetimine teslim eder.

İşte, asıl sorun burada başlar. Merkezi ısıtma ve sıhhi sıcak su tesisatı, sayaçları manüel olarak kontrol edilmediğinden, kimi kat maliklerinin sistemi manipüle etmesinden, kimi sakinlerin kalorifer peteklerini kapatmasından dolayı kimi bağımsız bölüme bir diğerinin üç-dört katı kadar fazla miktar ödeme çıkabilir.  Ödemelere itirazlara site yönetimi cevap yetiştiremez, okuma firması da elektronik okuma yaptığından vereceği cevapların geri dönüş süresi ve içeriği malikler, sakinler ile site yönetimini karşı karşıya getirir. Bunun yanında zamanında toplanamayan gider pusula miktarlarındaki aksamadan dolayı faturalar ödenemeyebilir. Tüm bunların sonucunda ise bir kaos ortamı oluşur, sakinler memnuniyeti ve emlak değer artışı sağlanamaz.

İşte, bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu üzerinden emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker  ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi  profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple;

Yalnızca bizlerin tasarımı olan Enerji Yönetim Masaları üzerinden  sizlere hiç bir sorun yaşatmadan ilgili yönetmelik çerçevesinde Bina Yöneticisi vasfı ile sayaçlarınızı okuyor, tahakkuk ve tahsilatını adınıza yapıyoruz.

Ayess & Asist Enerji Pay Ölçer Sayaç Okuma