Ayess & Osmanlı Güvenlik Çözüm Ortaklığı

 

Ayess & Osmanlı Güvenlik Çözüm ortaklığı Osmanlı Savunma ve Güvenliğin sektördeki engin tecrübesi ile taçlanmıştır.

Osmanlı Savunma ve Güvenlik, deneyimli güvenlik kadrosu ile yurt genelinde, iş ve alışveriş merkezleri, üniversiteler, fabrikalar, vb. kurumlara özel güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunmakta ve İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir illerinde bölge müdürlükleri vardır.

İstanbul’da faaliyet gösteren Özel Güvenlik Eğitim Kurumunda bugüne kadar çok sayıda katılımcı mesleki eğitim görmüştür. 

Osmanlı Savunma Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri AŞ; Sanayi siteleri, Fabrikalar, Depolar, Endüstriyel tesisler, Eğitim kurumları, Holdingler, Tatil köyleri, Oteller, Şirketler, Siteler, Toplu konutlar, Özel konutlar , AVM, Mağazalar, Özel bankalar, Sağlık Kuruluşları , İş Merkezleri , Havaalanları , Limanlar vb… kuruluşların 5188 nolu yasa çerçevesinde: Özel Güvenlik konularında danışmanlık hizmeti vermek, Koruma ve Güvenlik planlarının hazırlanmasını, Risk analizinin yapılmasını, Gerekli tedbirlerin alınmasını, Elektronik güvenlik sistemlerinin kurulması ve periyodik bakımlarının yapılmasını, Koruma ve güvenlik hizmeti alınması için yapılacak başvurular ve diğer kanuni işlemlerin yürütülmesini, 5188 nolu yasaya tabi Üniformalı profesyonel, nitelikli, disiplinli güvenlik kadrosuyla günün 24 saati yılın 365 günü sabotaja, hırsızlığa, her türlü tehdit ve rizikolara karşı korunması hizmetini sağlamaktadır. Firma ayrıca gurup şirketleri kanalı ile elektronik güvenlik sistemleri oluşturma hizmetinin yanısıra toplu yapı, siteler ve kurum-kuruluşlar için temizlik hizmetleri ve profesyonel yönetim hizmeti de vermektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana hızlı ancak kontrollü büyümenin sonucunda artan sorumluluklarımız bizi müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarına tam ve etkin çözümler sunulmasını sağlamak için ürün ve hizmet çizgimizi sürekli olarak geliştirmeye zorlamıştır. Kurumsallaşmış faaliyetlerini sistem ve prosedürler’e bağlamış olan şirketimiz, ülkemizde özel güvenlik standartlarının belirlenmesine katkı sağlayabilen bir konumdadır. Osmanlı Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi AŞ. Sektörde’ ki ayrıcalıklı konumunu; sorumlu güvenlik anlayışından, aşağı da belirtilen belgelerin gereği standart kalite yaklaşımından ve kurumsal kimlik zorunlulukları ile yasal gerekliliklere saygı prensibinden ödün vermemesine borçludur. 

Ayess & Osmanlı Güvenlik Çözüm Ortaklığı