Hakkımızda

AYESS DANIŞMANLIK 2016 yılında Ankara’ da kurulmuştur.

2016 dan günümüze yaptığı çalışmalarla Apartman, Site, İş ve Alışveriş Merkezleri gibi toplu yapı alanları Yönetimi, Gayrimenkul Müşavirlik Hizmetleri ve İnşaat Sektöründe uzmanlaşmıştır. 

Sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi her geçen gün  artırarak müşterileri ile paylaşan firmamız Yönetim, İnşaat ve Gayrimenkul alanında kaliteli ve yüksek güvenli hizmetler sunmaktadır.

Ayess Gayrimenkul Müşavirliği, Ayess Yönetim Danışmanlığı, Ayess İnşaat, Ayess Özel Güvenlik, Ayess Temizlik Hizmetleri ve Ayess Mali Müşavirlik başlıkları ile başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin her iline hizmet sunmaktadır.

Kaliteli hizmet, ekonomik çözümler ve müşteri memnuniyeti 1. hedefimizdir. 

Firmamızın değişmez prensipleri güven, kaliteli hizmet, sağlık, zamanında teslim ve uygun fiyat çerçevesinde öncelikle sizleri dinliyoruz, isteğiniz doğrultusunda doğru ve güvenilir çözümü uygun maliyetler ile sunuyor zamanınızın değerli olduğunun farkındalığı ile zaman kayıplarınızı önlüyoruz.

Başarı ve sürekliliğin teminatı, “hizmette kalite ve güvendir” anlayışıyla, güler yüzlü uzman kadromuzla hizmetlerimizde saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte olan AYESS DANIŞMANLIK olarak gösterdiğiniz ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz…

 

Hakkımızda